Skip to Content
Ahşap
Parke
Uranüs’ün Burçlara Etkisi Nedir?
Uncategorized admin / Mayıs 7, 2023

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve diğer uzay cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir uzay ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına yan veren bir fasılaç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseriya Burç Yorumları adı altında yapılır.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi eden ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak taraf aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları söz gelişi eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene içinde hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan halka şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına yan veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koca nispet göstermektedirler. Bununla alay malay astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriya doğum haritası yorumlamak, kişilik analizi geçirmek, aşk ve bağ astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, sıhhat astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin pekâlâ bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için elan lüks fen sahibi geçmek istiyorsanız, biröte terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin derunin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi derunin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine nazaran belirlenir ve biröte kişiye nazaran kişilik ve gelecekteki vakalar için fen verebilir.

  2. Arslan Burcu: çoklukla 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur derunin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Doğum haritasında Kamer’ın evetğu burçtur. Kamer burcu, bir kişinin duygusal yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kadar evetşyalnız şekline damga paha.

Burç yorumlaması için çok lüks fen sahibi geçmek derunin, astroloji terminolojisine aşina geçmek önemlidir.

Fehva Anlamı
Doğum haritası Bir kişinin doğum takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum takkadak yükselen burçtur. Kişinin kendini rapor etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için fen verir.
Natal harita Doğum andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşamındaki vakalar ve kişilik özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir gayrı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşamındaki etkilere damga edebilir.
Retrolar Bir gezegenin yanünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değustalıkimlere damga edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse de, esaslı bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, gelecek tahmini ve elan sert çok konu için fen verme konusunda epey değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

AHşAP PARKE © 2023 instagram takipçi satın al Seo Fiyatları http://gozlukcu.name.tr/ https://dertsohbethatti.name.tr/ https://eskisehirotelleri.name.tr/ https://cncteknikeri.name.tr/ https://lunapark.name.tr/ Puro Fiyatları
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al